Miłe słowa od moich klientek ♥

Isia Zarzycka zaprojektowała i prowadzi moje dwie strony internetowe – polsko i angielskojęzyczną, z funkcjonalnością sklepu. Stworzyła też moje eBooki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Doceniam sprawne działanie Isi, umiejętności zaprojektowania procesu i przełożenia go na funkcjonowanie strony, twórczy talent oraz lekkość w budowaniu relacji, skupienie sie na meritum, określaniu rozwiązań i komunikatywność. Polecam,

Dorota Raniszewska,

coach i mentor, obrazwcoachingu.pl, photo-in-coaching.com.

Pięknodziejka. Pobawiłabym się słowami kusi mnie „Piękne dziełka” ale to spłyca mój zachwyt.
Isia zrobiła dla mnie najpiękniejsze logo. Dałam ogólny zarys i wyczarowała serce i łono jakiego potrzebowałam choć sama nie wiedziałam jak bardzo. „Niestety” każdy pomysł który mi proponowała był super i trudno mi było się zdecydować. Dzięki czemu odkryłam jej talent cierpliwości i łagodnego stawiania granic, bo gdyby nie to, do dziś bym nie wybrała i jak osioł między sianem i owsem leżałabym martwa. A tu o życie chodziło przecież.

Piękna współpraca i polecam bardzo. Isia łapie koncept, energię i transformuje w piękne dzieła . Lubię to logo, i wiem że jest moje choć narysowała je Isia. I na tym chyba polega jej magia tworzenia.

Dziękuję z serca i łona.

Karolina

Sercem i Łonem

Zakupiony od Isi obraz przyszedł w tempie expresowym. I tu zaczęły się niespodzianki. Ale super przyjemne. Obraz zapakowany tak starannie, ze oniemiałam. Dotarłam do przepięknego kartonu, który był przewiązany najpiękniejszą wstążeczką. Obraz otwierałam jak najcudowniejszy prezent. Od życia, od Isi, od siebie samej. Poważnie. Samo odpakowywanie było tak niezwykle przyjemne, ze mogłabym kupować jej obrazy codzień. No i obraz. Cudo. Mega starannie namalowany, i po wyjęciu z kartonu wyglądał tak, jak na zdjęciach. Żadnych ulepszeń na fotkach, żadnych filtrów. Po prostu. Cudo. Ja sama jestem pod wrażeniem obsługi klienta. Isia zrobiła naprawdę wszystko i jeszcze ciut, żeby moje doświadczenie zakupu, dostawa i sama płatność była jak najprostsza i jak najbardziej skrojona pod moje potrzeby. Polecam współpracę z Isią. Ja na pewno będę wracać po więcej.

Anna Zaranek

Jestem zachwycona!! Masz taki talent, że to nie do wiary. Talent plastyczny to było oczywiste, ale tak kumać potrzeby i wizje drugiej osoby to jest dopiero SZTUKA! Jaram się na maksaaa!!!

Możesz się reklamować jako tworzenie transformacji i wynoszenie kolejnych poziomów biznesów, bo tworzenie takiej szaty graficznej to cała podróż – nie masz pojęcia jakie to było dla mnie wspaniałe doświadczenie: kreować coś dokładnie tak, jak mi się podoba, nie musząc się z nikim układać, chodzić na kompromisy etc. a jeszcze wiedząc, że czujesz o co mi chodzi w lot łapiesz moje nieskonkretyzowane myśli. Czułam się przez całą naszą współpracę ważna i wspierana, czułam jak trzymasz przestrzeń dla tych projektów i wkładasz najwyższej jakości energię w to, co robisz dla mnie. To takie piękne, że tworzysz coś dla innych, a robisz to z takim zaangażowaniem jakbyś tworzyła dla siebie. To wielki dar.
Aż mi smutno, że to już koniec.

Klaudyna Lew Lewandowska

Decydując się na współpracę z Isią, tak do końca nie wiedziałam czego chcę – miała być mandala, złoto, przepływ.. Opisałam to, co przyszło mi w medytacji… a Isia ubrała to w obraz i dobrała odpowiednie kolory. Praca w energii. Jak Klienci patrzą na moje logo – od razu mówią, że ta mandala wibruje! To jest chyba kwintesencja określenia geniuszu Pięknodziejki – polecam z całego serca ♥

Sabina Micek

Isia Zarzycka tworzyła dla mnie logo, stronę www i sklep internetowy.
Isia zaprojektowała kilka wersji logo na podstawie moich luźnych pomysłów.
Cierpliwie nanosiła poprawki i moje zmiany koncepcji graficznych.
Strona www dzięki Isi jest spójna graficznie, przejrzysta i doskonale działa.
Serdecznie polecam współpracę z Isią, jest perfekcyjna technicznie i uzdolniona artystycznie.
Renata Karoń-Słomczyńska

sattvalove.pl

Profesjonalnie, pięknie i ekspresowo. Własna strona internetowa w 2 miesiące? To możliwe tylko z Pięknodziejką. Potrafi pozytywnie zmobilizować:) Bardzo polecam.

Ola Stażyk

olastazyk.pl

Współpraca z Isia od samego początku do samego końca była dla mnie czysta przyjemnością. Poczucie estetyki, dokładność, precyzja, odczuwalne zaopiekowanie się przestrzenią, która wspólnie tworzyłyśmy, której, dzięki Isi moja wizja materializowała się w mgnieniu oka. Cierpliwe i uważne słuchanie moich pomysłów, bardzo trafne wskazówki, nie miałam ani jednej chwili , poczucia, ze coś jest nie tak. Isia, to kobieta, która zdecydowanie jest w swoim geniuszu, bardzo szczerze i serdecznie polecam współpracę z Nią , ja z moimi kolejnymi projektami na pewno wrócę do Isi.

Izabela Kubiś